Άτομο για γραφείο

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Γραμματειακά
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ171480

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία G.D.L TRADING LTD, με έδρα στα Πυργά  η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της εμπορίας και διανομής τροφίμων  ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο απο την περιοχή για το γραφείο για την διαχείρηση στόλου (αυτοκινήτων) της εταιρείας .

Απο τις 9:00-17:00 , Δευτέρα-Παρασκευή.

Καθήκοντα:

  • Καταγραφή τιμολογίων
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Έλεγχος του stock
  • Συντονισμός εργασιών
  • Οποιαδήποτε γραφειακή εργασία προκύψει

Προσόντα:

  • Απόφοιτη δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια

Οι ενδιαφερόμενες αιτήτριες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] .

*Παρακαλώ όπως αναφέρεται στο βιογραφικό σας για ποιά θέση και Πόλη ενδιαφέρεστε.

Όλες οι αιτήσεις τυγχάνουν διακριτικής επεξεργασίας διασφαλίζοντας τη πλήρη συμμόρφωση της εταιρείας με τον ΓΚΠΔ.

Κύπρος, Λευκωσία