Βοηθός Αποθηκάριος

Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης Απασχόληση
Δημοσιεύθηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Reference Number: FJ177088

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο Asterias στην Αγία Νάπα επιθυμεί να προσλάβει

Βοηθό αποθηκάριο

Εργοδότηση που ξεκινά 1η Απριλίου και ολοκληρώνεται τέλος Νοεμβρίου 2024.

Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες:

  • Απαραίτητη η γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας.
  • Επιθυμητή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία.
  • Ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας.
  • Φιλόδοξος, δημιουργικός, οργανωτικός με υψηλό αίσθημα ευθύνης και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά.

Η θέση αφορά εργοδότηση σε 6 ήμερη βάση.

Θα προσφερθούν μισθός και οφέλη αναλόγως προσόντων του κάθε υποψηφίου.

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο:

[email protected]

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε μαζί μας στο:

+357 23 201 050

Asterias Beach Hotel,

Makronissou 15,

Ayia Napa 5340,

Cyprus.

Κύπρος, Αμμόχωστος