Λειτουργός Προσφορών

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 21 ώρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ22789

Περιγραφή Θέσης

H εταιρεία Πέτρος Σιαηλής Αλουμίνιουμ Λτδ, λόγω επέκτασης των εργασιών της, ζητεί να προσλάβει για μόνιμη απασχόληση άτομα για την πλήρωση της πιο κάτω θέσης εργασίας:

Προσόντα:

  • Δυνατότητα Κατανόησης Αρχιτεκτονικών σχεδίων
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και προγραμμάτων (Computer Literate).
  • Ικανότητα χρήσης προγραμμάτων κοστολόγησης
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων πληροφορικής ( Word, Excel, Internet, email)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη επικοινωνία με πελάτες & συνεργάτες
  • Να δουλεύει κάτω από πίεση με ακρίβεια
  • Να τηρεί χρονοδιαγράμματα
  • Εχέμυθος/η

Προηγούμενη πείρα και γνώση σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία προσφορών σε προγράμματα κοστολόγησης
  • Σύνταξη & διεκπεραίωση διοικητικών εγγράφων
  • Επικοινωνία με πελάτες, συνεργάτες και προμηθευτές
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ετοιμασία τεχνικών σχεδίων όπου χρειάζεται για πολύπλοκες κατασκευές

Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι τις 20/01/2019 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] ή να το φέρουν στα γραφεία μας στην οδό Μ. Μπότσαρη 55, Θ.Κ. 29681, Βιομηχανική Περιοχή, Καϊμακλί, Λευκωσία, Κύπρος

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος