Ζητείται βοηθός αποθήκης για μόνιμη απασχόληση

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Αποθηκάριοι – Logistics
Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 3 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ23107

Περιγραφή Θέσης

Ψάχνουμε για βοηθό αποθήκης για μόνιμη απασχόληση στους χώρους μας στην Λεμεσό.

Απαιτούμενα προσόντα συμπεριλαμβάνουν πείρα σε παρόμοια εργασία, γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γνώση στη χρήση ανυψωτικού μηχανήματος, οργανωτικά προσόντα και δυνατότητα καλής επικοινωνίας με συνεργάτες και πελάτες.

Ωράριο Δευτέρα – Παρασκευή 0830 πμ – 430 μμ

καλά πακέτα απολαβών.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν μαζι μας στο τηλ.25877587 ή να αποστείλουν βιογραφικό στο [email protected]

We are looking for a warehouse assistant for permanent employment at our Limassol location.

Applicants would need to have some background in similar position in the past.

The job would include receiving and delivering cargo, the use of forklift trucks, organizing freight in the warehouse and managing the loading of the company’s trucks for daily deliveries.

Skills required include knowledge of Greek and English languages, organisational skills, good communication with clients and coworkers.

Working hours Monday to Friday 0800-430pm.

Good remuneration package.

Contact us from more details at 25877587 or send cv to [email protected]

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος