Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Εξυπηρέτηση Πελατών
Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ23439

Περιγραφή Θέσης

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών (Λεμεσός)

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε τηλεφωνικό κέντρο ή τμήμα εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστη γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft και MS Office
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Ικανότητα εκμάθησης και χειρισμού διάφορων λογισμικών
  • Ικανότητα διατήρησης και διαχείρισης αρχείου
  • Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες και συναδέλφους
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, προθυμία, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις
  • Οργανωτική προσωπικότητα με υψηλό αίσθημα ευθύνης και ομαδικότητας
  • Εχεμύθεια
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Γενικά καθήκοντα θέσης:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Απομακρυσμένη διάγνωση και επίλυση τεχνικών βλαβών
  • Συντονισμός εξυπηρέτησης, οργάνωση και υποστήριξη ραντεβού
  • Τιμολόγηση εξυπηρέτησης

Διάρκεια απασχόλησης:  Μόνιμη θέση εργασίας

Μισθός, πολύ ικανοποιητικός, αναλόγως προσόντων και πείρας.

Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με μοντέρνους τρόπους εργασίας και αντιλήψεις.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι 31/01/2019 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] ή με φαξ στο 77772289 δηλώνοντας ξεκάθαρα την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος