Μελέτη ανταγωνισμού μέσω έρευνας αγοράς – Λειτουργός Τμήματος Πωλήσεων

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 4 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ23494

Περιγραφή Θέσης

Διαθέσιμες 3 θέσεις για το Τμήμα Πωλήσεων στην επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα/Προσόντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών της Εταιρείας και παροχή βοήθειας ώστε να καλύψουν τις ανάγκες τους.
  • Μελέτη ανταγωνισμού μέσω έρευνα αγοράς
  • Παράδοση καθημερινών αναφορών
  • Ευχάριστη και θετική προσωπικότητα
  • Καλή Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Βασική γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άμεσα διαθέσιμο άτομο για άμεσο ξεκίνημα
  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αμοιβών και άλλων ωφελημάτων!

Για προσωπική συνέντευξη παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας ηλεκτρονικά αναγράφοντας τον κωδικό PRO στο [email protected]

Θα ειδοποιηθούν για συνάντηση μόνο άτομα χωρίς άλλες επαγγελματικές υποχρεώσεις και δεσμεύσεις!

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος