ΥΠΕΥΘΥΝΗ/ΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ23552

Περιγραφή Θέσης

Η S.D.C. ασχολείται με την διανομή εξειδικευμένου τεχνολογικού εξοπλισμού ασφαλείας και αυτοματισμού στην Κύπρο, Ελλάδα και Μάλτα. Λόγω επέκτασης των εργασιών σε Λευκωσία και Λεμεσό ζητούνται άτομα από Λευκωσία και Λεμεσό για τα 2 νέα μας καταστήματα.

Τίτλος Θέσης: Υπεύθυνος/η Γραφείου

Προσόντα:

  1. Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  2. Ικανότητα γρήγορης εκμάθησης των προϊόντων
  3. Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  4. Άδεια οδηγού
  5. Λευκό ποινικό μητρώο
  6. Οποιαδήποτε γνώση σε γραφιστικά ή ιστοσελίδες θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  7. Οι ενδιαφερόμενοι θα τύχουν σχετικής εκπαίδευσης. (Προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη)

Ωράριο: Δευτέρα – Σάββατο

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους μαζί με συνοδευτική επιστολή στο [email protected] με θέμα τον τίτλο της θέσης.

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος