Οδηγός/Πωλητής (Ex Van)

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 2 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ24251

Περιγραφή Θέσης

Η όμιλος P&P Ice Cream Group ζητά για άμεση πρόσληψη:

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού (κατηγορίας Φ)
  • Ελάχιστη εμπειρία 2 χρόνων στις πωλήσεις
  • Άριστη γνώση γραπτής και προφορικής Ελληνικής γλώσσας
  • Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ικανότητα λειτουργίας & δράσης σε ομάδα

Καθήκοντα:

  • Εκτελεί το δρομολόγιο με σκοπό την σωστή και μεθοδική εξυπηρέτηση του πελατολογίου
  • Συμβάλει στην ανάπτυξη του δρομολογίου
  • Κτίζει και διατηρεί καλές σχέσεις με τους πελάτες

Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ευκαιρίες ανέλιξης.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε και στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ.    22 44 55 66

fax.    22 83 57 40

e-mail: [email protected]

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος