Ιατρικός Επισκεπτης

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Ιατρικοί Επισκέπτες
Τύπος Απασχόλησης: Μερική Απασχόληση
Τοποθεσία: Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 6 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ24543

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας Y. K. Medical Solutions LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει άτομο πλήρους ή μερικής απασχόλησης για προώθηση των προϊόντων μας σε παγκυπρια βάση, με έδρα τη Λάρνακα

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Καλη γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης

Απολαβές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών αναλόγως προσόντων

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: [email protected]

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 99141514

Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος