Ζητείτε συντηρητής κολυμβητικών δεξαμενών για άμεση εργοδότηση και πλήρη απασχόληση στην Πάφο

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα
Τοποθεσία: Πάφος Πάφος Πάφος Πάφος , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 6 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ24557

Περιγραφή Θέσης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση ηλεκτρολογικών, υδραυλικών και συντήρησης πισίνας
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ευελιξία, ομαδικότητα και προθυμία
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος, συντήρηση και επιδιόρθωση εγκαταστάσεων

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Μισθό αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Προοπτικές εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας
  • Εργασία όλο τον χρόνο

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν μήνυμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση ppcswimmingpoolsltd@cytanet.com.cy ή να αποταθούν στα τηλέφωνα 99689919 ή 26220220

Olgas Ksinaridou Str. Omiros Court, Shop 2, 8020 Paphos, Cyprus

Tel: +357 26220220, Mobile: +357 99689919, Fax: +357 26220260

Πάφος Πάφος Πάφος Πάφος , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος