ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ-ΒΟΗΘΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΥ

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Βοηθοί Οδοντιατρείου, Γραμματειακά
Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ24806

Περιγραφή Θέσης

Το οδοντιατρείο Α.Κ Dental Clinic ενδιαφέρεται να προσλάβει γραμματέα-βοηθό οδοντιάτρου πλήρους απασχόλησης.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών(Word,exel)
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με όρεξη για μάθηση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνωση ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσον

Αρμοδιότητες-Καθήκοντα

  • Προετοιμασία μηχανημάτων,εργαλείων και υλικών
  • Βοήθεια στον οδοντίατρο κατά τη διάρκεια της εξέτασης και συμμετοχή στη λήψη ακτινογραφιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών(call center)
  • Γραμματειακές εργασίες

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: 28/2/2019

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: [email protected]

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος