Πρακτική Άσκηση στο τμήμα Ανθρώπινο Δυναμικό

Τύπος Απασχόλησης: Πρακτική Άσκηση
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ25274

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία μας σε συνεργασία με μεγάλο οργανισμό ανάπτυξης πελατολογίου Εταιρικών brands, ενδιαφέρετε δώσει σε τελειόφοιτους να κάνουν την πρακτική τους κοντά μας επί πληρωμής..

Στα καθήκοντα περιλαμβάνονται:

-Σύναψη επαγγελματικής σχέσης με νέους πελάτες

-Δημιουργία ομάδας και καθοδήγηση αυτής

-Training νέων συνεργατών

Απαραίτητα προσόντα:

-Επικοινωνιακές δεξιότητες

-Δυνατότητα προσαρμογής  σε νέα περιβάλλοντα

-Δυναμισμός και Αποφασιστικότητα

-Πτυχίο στους τομείς της διοίκησης επιχειρήσεων, marketing &sales, Ανθρώπινου δυναμικού, Κοινωνιολογίας, Business Administrator

Η εταιρεία μας προσφέρει:

-Ευκαιρίες γρήγορης ανέλιξης

-Επαγγελματικά ταξίδια λόγω συνεδρίων που πραγματοποιούνται

-Πιστοποιητικά επαγγελματικής κατάρτισης και ελκυστικό πακέτο απολαβών με bonus επίτευξης στόχων

Για να λάβετε μέρος στη διαδικασία επιλογής υποψηφίων μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email: [email protected] , αναγράφοντας στο θέμα : rec_18

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος