Ζητούνται άτομα με προϋπηρεσία σε χώρους εστίασης(επικοινωνιακές ικανότητες)

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 12 ώρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ25440

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας επιθυμεί να στελεχώσει τα τμήματα του marketing και της εξυπηρέτησης πελατών, με 2 νέα άτομα εύκολα εκπαιδεύσιμα και άμεσα διαθέσιμα, ανεξάρτητα της επαγγελματικής τους προϋπηρεσίας.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Επαγγελματική παρουσία
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Απόφοιτοι τριτοβάθμιας εκπαίδευσης σε τομείς Διοίκησης και marketing, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Προϋπηρεσία σε χώρους εστίασης
  • Εξαιρετική γνώση της ελληνικής γλώσσας, επιπλέον γνώση 2ης και 3ης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Προσφέρεται :

  • Απόκτηση εμπειρίας σε διαφορετικά τμήματα στην εταιρεία μας
  • Εκπαίδευση και κατάρτιση καθ’ όλη την διάρκεια (μέλημα μας είναι η προσαρμογή των υποψηφίων σε τομείς για τους οποίους έχουν εκπαιδευτεί και θεωρούνται κατάλληλοι να υποστηρίξουν)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών

Εάν έχεις κίνητρο τις υψηλές απολαβές και την εξέλιξη σε ένα εργασιακό περιβάλλον  και πιστεύεις πως μπορείς να ανταπεξέλθεις στους υψηλούς στόχους, δήλωσε συμμετοχή στη διαδικασία πλήρωσης της θέσης στέλνοντας το βιογραφικό σου σημείωμα στο email: [email protected]

*Οι αξιολογήσεις έχουν ήδη ξεκινήσει.

*Θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που το βιογραφικό τους έχει    αξιολογηθεί θετικά

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος