ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ (15:00 – 18:00)

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Γραμματειακά
Τύπος Απασχόλησης: Μερική Απασχόληση
Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ25578

Περιγραφή Θέσης

ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ

Η δικηγορική εταιρία Theodoros S. Tringis & Partners LLC στη Λεμεσό, δέχεται αιτήσεις για πλήρωση κενής θέσης Γραμματέα πενθήμερης μερικής απασχόλησης.

Ωράριο: 15:00 – 18:00, Δευτέρα – Παρασκευή

Προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (στον προφορικό και τον γραπτό λόγο).
  • Καλή χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή (Word, Excel, Outlook).
  • Γνώση Ρωσικής γλώσσας ή/και δακτυλογραφίας αποτελούν επιπρόσθετο προσόν.

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Για αποστολή βιογραφικών παρακαλώ απευθυνθείτε στην κα Αρσενία Μεσεμανώλη στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected].

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής βιογραφικών ορίζεται η 28η Φεβρουαρίου 2019.

SECRETARY POSITION VACANCY

Our Law Firm Theodoros S. Tringis & Partners LLC, is seeking to hire a part-time Secretary for its office in Limassol.

Working hours: 15:00 – 18:00, Monday – Friday

Qualifications:

  • Fluent Greek and English(both written and spoken).
  • Very good knowledge of Computers (Word, Excel, Outlook).
  • Knowledge of Russian language or/and typing will be considered an advantage.

Salary is depended on qualifications.

You are kindly requested to send your CVs to Mrs Arsenia Mesemanoli at the following address [email protected].

Last date for submission of CVs is the 28th of February 2019.

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος