ΤΕΧΝΙΚΟΣ

Τοποθεσία: Αμμόχωστος Αμμόχωστος Αμμόχωστος Αμμόχωστος , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ26168

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο Atlantica Aeneas Resort & Spa στην Αγία Νάπα ενδιαφέρεται να προσλάβει Τεχνικό πλήρους απασχόλησης.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ικανός για επίλυση διάφορων τεχνικών, ηλεκτρολικών και υδραυλικών εργασιών.
  • Εμπειρία 2 τουλάχιστων χρόνια σε παρόμοια θέση

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης

Απολαβές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  • Πενθήμερη Εργοδότηση
  • 13ος Μίσθος
  • ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Άμεση Πρόσληψη και Ολόχρονη Εργοδότηση

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: [email protected]

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στα τηλέφωνα 23724000 / 23724092 / 23724091 / 23724036

Αμμόχωστος Αμμόχωστος Αμμόχωστος Αμμόχωστος , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος