Η εταιρεία UNIMED CYPRUS LTD  ενδιαφέρεται να προσλάβει Ιατρικό αντιπρόσωπο με εμπειρία σε χειρουργικές επεμβάσεις

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Ιατρικοί Επισκέπτες
Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 4 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ26280

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία UNIMED CYPRUS LTD  ενδιαφέρεται να προσλάβει Ιατρικό αντιπρόσωπο με εμπειρία σε χειρουργικές επεμβάσεις  πλήρους απασχόλησης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εμπειρία 1 χρόνου τουλάχιστον.
  • Πτυχίο ή δίπλωμα σε σχετικό αντικείμενο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Άδεια οδήγησης απαραίτητη.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση

Απολαβές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  • 13ος
  • ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο:

[email protected] ή στο Φαξ: 25 820 656

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος