ΕΡΓΑΤΕΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Αποθηκάριοι – Logistics, Εργάτες - Τεχνίτες
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 4 ημέρες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ26607

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ICELINE CYPRUS LTD με έδρα την Λευκωσία ζητά να προσλάβει άτομα άμεσα διαθέσιμα να ενταχθούν στο προσωπικό της Αποθήκης στο Δάλι.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή και εκτέλεση παραγγελιών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και έλεγχος
  • Οργάνωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Ασφάλεια και προστασία εμπορευμάτων
  • Συσκευασία εμπορευμάτων
  • Άλλα έκτακτα καθήκοντα

Απαιτούμενα προσόντα

  • Υπευθυνότητα και Ακεραιότητα Χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα
  • Nα μπορεί να δουλεύει αποτελεσματικά σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς

Επικοινωνία

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση : [email protected]

Για περισσότερες πληροφορίες : τηλ  : 22720404, κα Χριστιάνα

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος