Προσωπική Βοηθός

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Γραμματειακά
Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 ημέρες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ26708

Περιγραφή Θέσης

Ο Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό Κύπρου ζητά να προσλάβει

Καθήκοντα

  • Πρώτο σημείο επαφής, αλληλογραφία και τηλεφωνήματα
  • Διαχείριση ημερολογίων, οργάνωση συναντήσεων.
  • Διοργάνωση εκδηλώσεων και διασκέψεων
  • Υπενθυμίσεις για σημαντικά καθήκοντα και προθεσμίες
  • Πληκτρολόγηση, σύνταξη και προετοιμασία εκθέσεων, παρουσιάσεων και αλληλογραφίας
  • Διαχείριση βάσεων δεδομένων και συστημάτων αρχειοθέτησης
  • Εφαρμογή και διατήρηση διαδικασιών / διοικητικών συστημάτων
  • Επαφή με το προσωπικό, συνεργάτες και τους εξυπηρετούμενους.
  • Διάφορα καθήκοντα υποστήριξης της Διεύθυνσης,

Προσόντα

  • Άριστη γνώση προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη γραπτή και προφορική άρθρωση στα Ελληνικά και Αγγλικά
  • Επαγγελματική διακριτικότητα
  • Αποδοτικότητα
  • Δεξιότητες διαχείρισης χρόνου
  • Οργανωτικές δεξιότητες

Δεν απαιτούνται τυπικά ακαδημαϊκά προσόντα, θα θεωρηθούν όμως ως επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές

  • Ο μισθός θα καθοριστεί βάση των προσόντων και πείρας.
  • Κοινωνικές Ασφαλίσεις
  • Άδειες, περιλαμβανομένων ασθενείας, μητρότητας, πατρότητας

Βιογραφικά μπορούν να αποστέλλονται στο email [email protected]

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος