Υποστηρικτές Διαφημιστικής Καμπάνιας

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 1 λεπτό
Αριθμός Αναφοράς: FJ27975

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας, με ηγετική παρουσία στον χώρο Sales & Marketing, αναζητά Υποστηρικτές Διαφημιστικής καμπάνιας στην Λευκωσία.

Αρμοδιότητες:

Συμμετέχει και υποστηρίζει ενεργά Διαφημιστικά Event του πελάτη, με στόχο την αποτελεσματική παρουσίαση και την προώθηση προϊόντων ή υπηρεσιών, κατά την διεξαγωγή του.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε χώρους εστίασης
  • Ευχέρια επικοινωνίας και λόγου
  • Ευχάριστη παρουσία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλές απολαβές
  • Εκπαίδευση και επαγγελματική ανέλιξη
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια και ταξίδια

Οι ενδιαφερόμενοι/νες, να στείλουν το βιογραφικό τους με την ένδειξη S001 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος