Ζητείται Ελληνόφωνο άτομο – Project Assistant Trainee

Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ28185

Περιγραφή Θέσης

Καλύπτεται θέση Project Assistant Trainee για να αναλάβει τα καθήκοντα:

  • Συντονισμός εκπαιδεύσεων νέων συνεργατών
  • Συμμετοχή και σχεδιασμό marketing campaigns
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Δυνατότητα να αναλύει, να προτείνει, να χτίζει & να αναθεωρεί στρατηγικές Marketing

Το προφίλ του υποψήφιου :

  • Ελληνόφωνο άτομο με άδεια οδήγησης
  • Ελεύθερο πρόγραμμα για άμεση έναρξη
  • Υπεύθυνο άτομο
  • Ανεξάρτητο και με πρωτοβουλίες
  • Με πολύ καλές δεξιότητες προετοιμασίας για συμμετοχή στα εταιρικά και κεντρικά meetings
  • Με κοινωνικό και ενθουσιώδη χαρακτήρα

Προσφέρονται:

  • Δωρεάν εκπαίδευση από το ξεκίνημα στην εταιρία
  • Full time ωράριο
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε υψηλές θέσεις management
  • Ιδιαίτερα ανταγωνιστικά πακέτα αμοιβών
  • Ταξίδια σε ευρωπαϊκές εταιρίες του οργανισμού

Για περισσότερες πληροφορίες επισύναψε το βιογραφικό σου σημείωμα με τηλέφωνο επικοινωνίας με επισήμανση στην ένδειξη που αφορά την θέση PA/F1.

Email: [email protected]

Επιβεβαιώνουμε ότι όλες οι αιτήσεις χειρίζονται με απόλυτη εχεμύθεια και σειρά προτεραιότητας θα έχουν οι υποψήφιοι που πληρούν όλα τα προσόντα.

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος