Εκπρόσωπος Εξυπηρέτησης Πελατών

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα, Εξυπηρέτηση Πελατών, Μάρκετινγκ - Social Media
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 7 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ28903

Περιγραφή Θέσης

Ως Εκπρόσωπος Εξυπηρέτησης Πελατών, αποτελείς βασικό κομμάτι της προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών που συμβάλλουν στην σωστή εξυπηρέτηση πελατών και πωλήσεων, βοηθώντας τους πιθανούς και υπάρχοντες πελάτες να ελαχιστοποιήσουν τα έξοδά τους.

Ο ιδανικός υποψήφιος θα διαθέτει ακεραιότητα, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και θα κυνηγά την ανάπτυξη του έχοντας προσωπικούς κι επαγγελματικούς στόχους. Δεν απαιτείται προηγούμενη εμπειρία, αλλά η ευχέρεια στην ελληνική γλώσσα είναι απαραίτητη.

Θα είστε η πρώτη γραμμή στην διαδικασία πωλήσεων. Δυνατές οργανωτικές δεξιότητες, φιλικά ανταγωνιστικός, αξιόπιστος, με ενέργεια και θετική στάση, είναι τα απαραίτητα προσόντα που πρέπει να διαθέτει ο υποψήφιος που θα γίνει μέλος της ομάδας μας.

Οφέλη:

  • Να αποτελεί αναπόσπαστο μέλος μιας ομάδας νεανικής και με υψηλή απόδοση
  • Θα συνεργάζεται με μέλη της διοίκησης που ενδιαφέρονται για την επιτυχία σου
  • Καριέρα στον χώρο των πωλήσεων και του marketing
  • Επαγγελματικά ταξίδια σε Ελλάδα και Ιταλία

Σπουδαίοι άνθρωποι, αξίζουν μεγάλες ευκαιρίες!

Άν είσαι έτοιμος να δουλέψεις σκληρά και να κάνεις την διαφορά, κάνε αίτηση τώρα!

Αποστολή βιογραφικών στο [email protected]

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος