Ζητείται τηλεφωνητής/τρια – γραμματέας

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 1 μήνα
Αριθμός Αναφοράς: FJ29318

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Waternet Ltd με έδρα τη Λευκωσία ζητά να προσλάβει τηλεφωνητή/τρια – γραμματέα.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Έκδοση αποδείξεων
  • Γενικές γραφειακές εργασίες

Προϋποθέσεις – Προσόντα:

  • Άριστη γνώση & χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και προγραμμάτων (όπως Microsoft Word, Excel, Outlook).
  • Γνώση αγγλικών
  • Δυναμικός και πολύ οργανωτικός χαρακτήρας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Υπεύθυνος χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα
  • Συμμόρφωση στους εταιρικούς κανόνες και διαδικασίες

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Δευτέρα – Παρασκευή, ωράριο: 08:00-17:00

Αποστολή βιογραφικού: email: [email protected], fax 22871457 μέχρι τις 25/5/2019

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος