Στελέχη εταιρείας Marketing- κάτοικοι Κύπρου

Τοποθεσία: Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 6 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ29631

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας δίνει την δυνατότητα σε 3 άτομα, μόνιμους κάτοικους Κύπρου, να ενταχθούν στο τμήμα του Sales and Marketing , με απώτερο στόχο την ανάπτυξη των πελατών που εκπροσωπούνται και την επέκταση της εταιρείας εκτός Κύπρου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας (γραπτώς και προφορικώς)
  • Διάθεση για εξέλιξη
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Οργανωτικός χαρακτήρας
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα Marketing θεωρείται επιπλέον προσόν αλλά όχι απαραίτητο.

Παρέχονται:

  • Καθημερινή ατομική εκπαίδευση
  • Πιστοποιητικά κατάρτισης σε όλα τα στάδια εξέλιξης
  • Δυνατότητα καριέρας σε Κύπρο και εξωτερικό
  • Μετά από αξιοκρατικά κριτήρια, διευθυντική θέση

Παρακαλούμε να αποστέλλονται  μόνο βιογραφικά που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις, ηλεκτρονικά στο : [email protected]

Τηρείται απόλυτη εχεμύθεια.

Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος