ΤΜΗΜΑ MARKETING – ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ29752

Περιγραφή Θέσης

ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ C.K. IDEES EXHIBITIONS & PUBLICATIONS LTD

ΚΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Καθήκοντα:

Η θέση απαιτεί τη διεξαγωγή δραστηριοτήτων στο εμπορικό τμήμα με στόχο τη διατήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου για τα περιοδικά, τις εκθέσεις και τις ιστοσελίδες της εταιρίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία στις πωλήσεις προϊόντων ή υπηρεσιών
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ, Internet και MS Οffice
  • Εμπειρία σε εμπορικό τμήμα εκδοτικής εταιρείας ή και σε online πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και extra bonus επίτευξης στόχων.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν Βιογραφικό Σημείωμα (CV) στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected] μέχρι τις 14 Απριλίου 2019.

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος