Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα Famous Sports στη Λεμεσό

Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ29804

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Α.Μ. Παπακυριακού Λτδ, ζητεί να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια, σε κατάστημα Famous Sports στη Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα:

Η ομαλή λειτουργία του καταστήματος και η άψογη εξυπηρέτηση των πελατών.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε παρόμοια θέση.
  • Απόφοιτος/η Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας θεωρείται απαραίτητη
  • Επικοινωνιακός/η
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα

Απολαβές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • 13ος μισθός, φιλοδώρημα και άλλα παρεμφερή ωφελήματα.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail [email protected]. Οι αιτήσεις πρέπει να απευθύνονται με την ένδειξη Κενή θέση Πωλητή / Πωλήτριας.

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος