Μάγειρας Α / Cook A

Τοποθεσία: Αμμόχωστος Αμμόχωστος Αμμόχωστος Αμμόχωστος , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 7 ημέρες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ29889

Περιγραφή Θέσης

To Blue Spice Restaurant LTD στον Πρωταρά ψάχνει έμπειρο άτομο για τη θέση του Μάγειρα Α.

Προσόντα:
– Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση
– Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
– Ευχάριστη & θετική προσωπικότητα
– Ομαδικό πνεύμα & δυνατότητα αποτελεσματικής εργασίας σε μια ομάδα
– Ικανότητα εργασίας κάτω υπό πιεση

Προσφέρουμε:
– Κατώτερος μισθός 1200, μισθός συζητήσιμος αναλόγως προσόντων
– Πλήρης θέση εργασίας για τους μήνες Απρίλιο – Οκτώβριο
– 6 μερες εργασίας
– 9 ώρες εργασίας με 1 ώρα διάλειμμα
– Περιλαμβάνεται 1 κυρίως γεύμα την ημέρα
– Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 23832088

Blue Spice Restaurant LTD in Protaras is seeking to recruit an experienced Cook.

Requirements:
– Previous experience in a similar position
– Κnowledge of English language
– Pleasant personality & positive attitude
– Ability to work effectively in a team
– Ability to work under pressure

Remuneration and Benefits:
– Minimum salary 1200, debatable salary depending on experience
– Full time position for the months of April -October
– 6 work days
– 9 hours with 1 hour of break
– 1 main dish per day included
– Excellent work environment

Interested applicants should call at 23832088

Αμμόχωστος Αμμόχωστος Αμμόχωστος Αμμόχωστος , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος