Συμβουλευτική εταιρεία πωλήσεων με έδρα στην Λευκωσία, αναζητά νέους/νέες για την κάλυψη 2 θέσεων

Τύπος Απασχόλησης: Μερική Απασχόληση
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 1 ημέρα
Αριθμός Αναφοράς: FJ31870

Περιγραφή Θέσης

Συμβουλευτική εταιρεία πωλήσεων με έδρα στην Λευκωσία, αναζητά νέους/νέες για την κάλυψη 2 θέσεων στο τμήμα πωλήσεων κι επικοινωνίας.

Προσόντα

  • Επαγγελματική συμπεριφορά με ομαδικό πνεύμα.
  • Απαραίτητη η Ελληνική γλώσσα.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ενθουσιασμός και ενδιαφέρον για των τομέα των πωλήσεων
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί θετικά.
  • Ευχάριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα με ταλέντο στην πώληση.
  • Προθυμία για εκμάθηση και συνεχής βελτίωση.
  • Ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών συμβάλλοντας στην επίτευξη των στόχων των πωλήσεων της εταιρείας

Στείλτε άμεσα το βιογραφικό σας στο [email protected]gmail.com

*Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος