ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΠΩΛΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ – ΛΑΡΝΑΚΑ

Τοποθεσία: Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ32236

Περιγραφή Θέσης

Η PGS Electrical Supplies Ltd ζητά πωλητή/τρια για το κατάστημα Φωτιστικών στη Λάρνακα.

Ακαδημαϊκά προσόντα

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.

Επαγγελματικά Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις ή σε άλλο συναφή κλάδο.
  • Εμπειρία στη διαχείριση αποθέματος και στη χρήση λογισμικού προγράμματος πωλήσεων.

Άλλα Προσόντα

  • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας και καλή χρήση της Αγγλικής γλώσσας. Γνώση άλλης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, κυρίως Microsoft Office.

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

Ευχάριστη προσωπικότητα, μεθοδικότητα, οργάνωση, ικανότητα να εργαστεί υπό πίεση, υπομονή, επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα.

Οι αιτήσεις εργοδότησης να υποβάλλονται ηλεκτρονικά αποστέλλοντας βιογραφικό σημείωμα στην διεύθυνση [email protected] ή να συμπληρώνεται η ηλεκτρονική αίτηση εργασίας στην ιστοσελίδα της εταιρίας https://pgs.com.cy/careers/.

Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος υποβολής αίτησης π.χ. τηλέφωνο, φαξ δεν θα γίνεται αποδεκτός.

Διευκρινήσεις

Απολαβές αναλόγως προσόντων. Παρέχεται 13ος μισθός, ταμείο προνοίας και σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης. Θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα προσωπικών δεδομένων. Θα κληθούν για συνέντευξη μόνο τα άτομα που θα επιλέξει η διεύθυνση της Εταιρείας.

Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος