Απρίλιος 2019- Άτομα άνω των 18 ετών για την επικοινωνία και αντιπροσωπεία ιδιωτικής εταιρείας

Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 5 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ32307

Περιγραφή Θέσης

Μετά την επιτυχημένη πορεία μας τα τελευταία τρία (3) χρόνια στην Κύπρο σε συνεργασία με μεγάλα ονόματα από την κυπριακή και ευρωπαϊκή αγορά ενημερώνουμε το κοινό ότι έχουν ανοιχθεί περιορισμένες θέσεις για τον τομέα αντιπροσώπου εταιρίας και πωλήσεων.

Τα καθήκοντα για τον τομέα αυτό αφορούν κυρίως:

  • Την στήριξη του υφιστάμενου πελατολογίου
  • Την ανάπτυξη και την μέριμνα των πελατών
  • Προσφορά συμφέρων λύσεων στους πελάτες

Όποιος υποψήφιος επιλεχθεί και αρχίσει την εκπαίδευση θα επωφεληθεί και τα πλεονεκτήματα της θέσης που εκτός από οικονομικά είναι και άμεσα εξελίξιμα σε εύκολες προαγωγές.

Οι προαγωγές δεν προσφέρονται βάση χρονικού διαστήματος στην εταιρία αλλά βάση απόδοσης. Γι’ αυτό στα πλαίσια της άμεσης επιλογής σου προώθησε το πλήρες βιογραφικό σου σημείωμα στο [email protected] με την ένδειξη ΕD/1 και η ενημέρωση για την πρώτη συνέντευξη θα γίνει τηλεφωνικώς.

Προσόντα για τον ρόλο:

  • Άμεσο καθημερινό πρόγραμμα
  • Επικοινωνιακότητα και ευχέρεια λόγου και μάθησης
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ηλικί άνω των 18 ετών
  • Άδεια Οδήγησης
  • Καθαρό ποινικό μητρώο

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος