Περιορισμένες θέσεις στην ομάδα δημοσίων σχέσεων μεγάλου Κυπριακού Οργανισμού

Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ32430

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλος οργανισμός λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων του ανοίγει περιορισμένες θέσεις στην ομάδα δημοσίων σχέσεων και επιζητεί να τις καλύψει πριν το τέλος του μηνός.  Η αξιολόγηση των υποψηφίων θα αρχίσει από αύριο και θα βασίζεται κυρίως στην προσωπικότητα και την διαθεσιμότητα του υποψηφίου. Επισύναψε το βιογραφικό σου σημείωμα με επισήμανση το τηλέφωνο επικοινωνίας.

Όποιος υποψήφιος επιλεχθεί ανεξαρτήτως προσόντων θα επωφεληθεί:

  • Την επιλογή πλάνου ωραρίου με τον owner ( πλήρες ή μερικό)
  • Την δωρεάν εκπαίδευση για μια άμεση προσαρμογή
  • Την άμεση ανέλιξη σε επίπεδο εκπαιδευτή ή/και management
  • Την μηνιαία ανταγωνιστική παροχή αμοιβών (άνω των €1000 με επιπλέον μηνιαία bonus βάση στόχου)
  • Την εκπαίδευση βάση ταξιδιών τόσο εγχώρια όσο και εκτός Κύπρου

Θέλοντας να έχουν όλοι οι υποψήφιοι την ευκαιρία, παρεμφερές δίπλωμα/πτυχίο στον τομέα των δημοσίων σχέσεων και η γνώση αγγλικών/ρώσικων/ιταλικών και λοιπόν γλωσσών θεωρούνται επιπλέον προσόντα.

Ζητάμε:

  • Ευχάριστες προσωπικότητες ανεξαρτήτως ηλικίας (άνω των 18)
  • Άδεια Οδήγησης
  • Καθαρό ποινικό μητρώο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Φιλοδοξία για το επίπεδο management

Η θέση θα καλύπτει τα καθήκοντα:

  • Επικοινωνίας
  • Διαφήμισης
  • Προώθησης
  • και Αντιπροσώπευσης εταιρείας σε πελάτες

Υποβολή αιτήσεων μέσω email στο [email protected]

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος