5 Θέσεις- επιλογή πριν την Μεγάλη Εβδομάδα – Έναρξη μετά την μεγάλη εβδομάδα (έως €1.300)

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ32440

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται Εξωτερικός πωλητής – Λευκωσία

Μεγάλη Εταιρεία παροχής υπηρεσιών Πωλήσεων αναζητά άμεσα 5 άτομα για το γραφείο της στην Λευκωσία στο τμήμα πωλήσεων.

Η εταιρεία προσφέρει εώς €1300+ ευρώ.

Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης.

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής
  • Εργατικότητα και υπευθυνότητα.
  • Άνεση στην επικοινωνία.

Η Εταιρεία αναγνωρίζει την εργατικότητα και την θέληση για προσωπική ανάπτυξη καθώς προσφέρει και επιπλέον αμοιβές (bonus) σε άτομα τα οποία υπερβαίνουν τον καθορισμένο στόχο που θέτει η Εταιρεία.

Η Επιλογές τον υποψηφίων θα γίνονται μέχρι την Μεγάλη Πέμπτη και η έναρξη θα γίνει την Πέμπτη 2 Μαίου , με αυτή την πολιτική θα δοθεί προτεραιότητα μόνο σε άμεσα διαθέσιμα άτομα.

Βιογραφικά και αιτήσεις θα γίνονται δεκτά από το email: [email protected]

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος