Έκτακτη απασχόληση Ταξιθετών/Ταξιθετριών ή και Ελεγκτών Εισόδου ή και Υπεύθυνου Βεστιαρίου στο Δημοτικό Θέατρο Λευκωσίας

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα, Εξυπηρέτηση Πελατών
Τύπος Απασχόλησης: Προσωρινή Απασχόληση
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 5 ημέρες
Λήγει σε 6 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ32662

Περιγραφή Θέσης

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για έκτακτη απασχόληση Ταξιθετών/Ταξιθετριών ή και Ελεγκτών Εισόδου ή και Υπεύθυνου Βεστιαρίου στο Δημοτικό Θέατρο Λευκωσίας

Ο Δήμος Λευκωσίας καλεί όσους έχουν τα προσόντα και ενδιαφέρονται για μερική απασχόληση ως Ταξιθέτες ή/και Ελεγκτές Εισόδου ή/και Υπεύθυνοι Βεστιαρίου στις εκδηλώσεις που θα πραγματοποιούνται στο Δημοτικό Θέατρο Λευκωσίας κατά την περίοδο από 1η Μαΐου 2019 μέχρι 31 Ιουλίου 2020, να υποβάλουν σχετική εκδήλωση ενδιαφέροντος.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να διαθέτουν τα εξής:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα, ευγένεια
  • Γενικές γνώσεις για τον χώρο των παραστατικών τεχνών
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε ακανόνιστες ή/και βραδινές ώρες
  • Δίπλωμα Πρώτων Βοηθειών
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή ή/και γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας ή/και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να αποστείλουν σύντομο βιογραφικό τους με φωτογραφία με email στη διεύθυνση [email protected] το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 25 Απριλίου 2019.

Διευκρινίσεις και πληροφορίες παρέχονται από την κ. Δώρα Χριστούδια, τηλ. 22792691 από την ημερομηνία ανάρτησης της παρούσας.

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος