Λειτουργός Ροής Προγράμματος

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα, Πληροφορική – Τηλεπικοινωνίες
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 5 ημέρες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ32701

Περιγραφή Θέσης

Kωδ. Θέσης: HR/2419

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Καθήκοντα:

Η προεπισκόπηση, ο σχεδιασμός, η σύνθεση και η μετάδοση της καθημερινής ροής προγράμματος του καναλιού.

Απαραίτητα προσόντα:

–           Δίπλωμα κολεγίου ή πανεπιστημίου στον κλάδο πληροφορικής ή οπτικοακουστικής επικοινωνίας

–           Πολύ καλή γνώση στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών

–           Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

–           Γνώση του προγράμματος Adobe Premiere καθώς και προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Τα άτομα που θα επιλεγούν θα τύχουν πλήρους εκπαίδευσης

Ωράριο εργασίας:  Σε σύστημα βάρδιας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] μέχρι τις 28/4/19.

Για πληροφορίες:

Διεύθυνση Προσωπικού

τηλ.:     22 200 200

e-mail: [email protected]

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος