Ιατρικό κέντρο αναζητά Γραμματέα/Υπάλληλο Υποδοχής πλήρους απασχόλησης

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Γραμματειακά
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 4 ημέρες
Λήγει σε 9 ώρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ32813

Περιγραφή Θέσης

Ιατρικό κέντρο αναζητά Γραμματέα/Υπάλληλο Υποδοχής πλήρους απασχόλησης για κάλυψη θέσης

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία διάφορων ιατρικών εκθέσεων, βεβαιώσεων, επιστολών
  • Διαχείριση emails
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού αρχείου ασθενών
  • Τηλεφωνική Επικοινωνία με ασθενείς
  • Διαχείριση Ραντεβού
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Έκδοση αποδείξεων
  • Γενικές γραφειακές εργασίες

Προϋποθέσεις – Προσόντα:

  • Απόφοιτος γραμματειακών σπουδών
  • Άριστη γνώση & χρήση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και προγραμμάτων (όπως Microsoft Word, Excel, Outlook).
  • Άριστη Γνώση Ελληνικών
  • Καλή Γνώση Αγγλικών
  • Δυναμικός και πολύ οργανωτικός χαρακτήρας
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Υπεύθυνος χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα
  • Συμμόρφωση στους κανόνες και διαδικασίες