Πωλητής στο Τομέα «Αυτοκίνητου» (είδη καθαρισμού και περιποίησης αυτοκινήτου) για τις επαρχίες Λάρνακας και Αμμοχώστου.

Τοποθεσία: Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ35530

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία Leo. Patriotis Ltd. που δραστηριοποιείται στο τομέα του Χοντρικού εμπορείου και διανομής πέρα από 40 χρόνια αναζητεί για άμεση πρόσληψη άτομο πεπειραμένο για τη θέση του Πωλητή στο Τομέα «Αυτοκίνητου» (είδη καθαρισμού και περιποίησης αυτοκινήτου) για τις επαρχίες Λάρνακας και Αμμοχώστου.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση του πελάτη στα διάφορα σημεία πωλήσεων  με παραγωγικό τρόπο για την επίτευξη του στόχου πωλήσεων και εισπράξεων
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Ομαδική εργασία
  • Υποστήριξη των εμπορικών ενεργειών

Aπαιτούμενα Προσόντα:

  • Πείρα στις πώλησης τουλάχιστον 5 χρόνια,
  • Γνώση στα προϊόντα περιποίησης και καθαρισμού αυτοκίνητών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ικανότητα επικοινωνίας με τον πελάτη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ικανότητες εισπράξεων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άδεια οδήγησης
  • Καλές Γνώσεις Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Να είναι κάτοικος Λάρνακας ή επαρχίας Λάρνακας

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας στο τομέα,  αυτοκίνητο και τηλέφωνο της Εταιρείας, 13ος μισθός,  ιατροφαρμακευτικό σχέδιο υγείας και ταμείων αδειών.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected] μέχρι τις 15/06/2019. Τηλέφωνο επικοινωνίας 25872115. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψήφιους που πληρούν τα κριτήρια.

Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα Λάρνακα , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος