Βοηθός Αποθήκης

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Αποθηκάριοι – Logistics
Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ36784

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος εταιριών Voici La Mode Ltd (M&S Λευκωσίας, Celio, Cafe La Mode & Arcadia) ψάχνει Βοηθούς Αποθήκης για τις κεντρικές αποθήκες της Εταιρείας στην περιοχή Ιδαλίου.

Καθήκοντα:

  • Ξεφόρτωμα των εμπορευμάτων από τα containers
  • Ταξινόμηση και συγύρισμα στα ράφια
  • Τοποθέτηση τιμών
  • Ετοιμασία παραγγελιών για τα καταστήματα
  • Παράδοση των προϊόντων στα καταστήματα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Βασικές γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών