Αρχιτέκτονες

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Αρχιτέκτονες
Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 4 εβδομάδες
Λήγει σε 4 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ37266

Περιγραφή Θέσης

VAKIS ASSOCIATES architects.designers

Το αρχιτεκτονικό γραφείο VAKIS ASSOCIATES architects & designers επιθυμεί να προσλάβει αρχιτέκτονες για πλήρη απασχόληση με τα ακόλουθα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση προγράμματος Autocad 2d
  • Πολύ καλή γνώση σε θέματα και κανονισμούς Πολεοδομικής Άδειας και Άδειας Οικοδομής.
  • Καλή γνώση σε σχεδίαση λεπτομερειών για δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία: τουλάχιστον 2 ετών.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και σχεδίαση αρχιτεκτονικών σχεδίων με πρόγραμμα Autocad 2D
  • Τρισδιάστατη σχεδίαση και παραγωγής τρισδιάστατων απεικονίσεων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να στείλουν το βιογραφικό τους μαζί με δείγμα της δουλειάς τους CV & Portfolio PDF στο email: [email protected]

www.vakisassociates.com

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος