Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών κι έρευνας αγοράς

Τοποθεσία: Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ56068

Περιγραφή Θέσης

Αρμοδιότητες της θέσης : Οργάνωση, Διαχείρηση και Ανάπτυξη πελατολογίου, επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών στόχων πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απολυτήριο Λυκειου (επιπλέον σπουδές θα ληφθούν σοβαρά υπόψιν)
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ικανότητα προώθησης, ανάπτυξης πωλήσεων και επίτευξης αποτελεσμάτων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας, διαπροσωπικών σχέσεων και διαπραγμάτευσης
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας, επαγγελματισμός, συνέπεια και προσήλωση στο αποτέλεσμα.

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών + Βonus επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εργασίας και επαγγελματικής εξέλιξης σε μία εταιρεία με εξαιρετική προοπτική και άριστο εργασιακό περιβάλλον

Αποστολή Βιογραφικού στο e-mail [email protected] , αναφέροντας τον ΚΩΔ.ΘΕΣΗΣ : AD17

Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία Λευκωσία , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος