ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΨΥΓΕΙΩΝ ΜΠΥΡΑΣ DRAUGHT

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα
Τοποθεσία: Πάφος Πάφος Πάφος Πάφος , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 μήνα
Αριθμός Αναφοράς: FJ58525

Περιγραφή Θέσης

ΖΗΤΕΊΤΑΙ/REQUIRED

Η Εταιρεία Savero Trading Ltd, εισαγωγείς και διανομείς αλκοολούχων και άλλων ποτών, μέλος της Ερωτόκριτος Λ. Αντωνιάδης & Υοί Λτδ Est. 1924 επιθυμεί να προσλάβει άτομα για την πλήρωση των πιο κάτω θέσεων:

Savero Trading Ltd, importers and distributors of alcoholic and other beverages, Member of Erotokritos L. Antoniades and Sons Ltd. Est. 1924 would like to announce Job opportunities for the following roles:

Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 3 χρονιά πείρα ως ψυκτικός.
  • Άδεια Οδηγοί.
  • Ευχάριστο και υπεύθυνο άτομο να μπορεί να δουλεύει σε ομάδα.
  • Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή θα θεωρηθεί σαν επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα:

Εγκατάσταση, συντήρηση και επιδιόρθωση μηχανών ψυγείων για μπύρες Draught.

ΑΠΟΛΑΒΕΣ

Αναλόγως πείρας και προσόντων.

ΩΡΑΡΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Δευτέρα – Παρασκευή 07:30 – 17:30

ΑΙΤΗΣΕΙΣ

Βιογραφικό σημείωμα θα πρέπει να σταλεί στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:

CVs should be sent via email or fax to: [email protected], fax 22494622

Πάφος Πάφος Πάφος Πάφος , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος