Έμπειρος Μπογιατζής

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα, Εργάτες - Τεχνίτες
Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ60042

Περιγραφή Θέσης

H GPA Upgraded Homes με έδρα την Λεμεσό, ζητά να προσλάβει έμπειρο επαγγελματία μπογιατζή για πλήρη απασχόληση στην Λεμεσό.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Σπάτουλα
  • Μπογιάτισμα
  • Finish Πελέτικο
  • 6 Χρόνια Εμπειρία

Αν νομίζετε ότι αυτός ο ρόλος σας ταιριάζει, στείλτε το βιογραφικό σας στο [email protected] ή καλέστε στο 95598090.

Experienced Painter

Our company is dynamically growing and we are looking for an experienced full-time painter in Limassol.

Qualifications required:

– Spatula

– Painting

– ‘Peletico’ Finish

– 6 Years Experience

If you think this role would suit you, please send your CV at [email protected] or call us at 95598090.

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος