3 Κενές Θέσεις : Λειτουργός Επικοινωνίας

Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ63805

Περιγραφή Θέσης

Διαφημιστική εταιρία αναζητεί ελληνόφωνους υποψήφιους με ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες για να εντάξει στο τμήμα επικοινωνίας και διαφήμισης.

Με βάση τη  Λεμεσό επεκτείνει τα γραφεία της μέχρι το τέλος του χρόνου γι’ αυτό ακριβώς τον λόγο θέλει να καλύψει τις τρεις κενές θέσεις μέχρι την 31 Οκτωβρίου.

Υποψήφιοι χωρίς προηγούμενη ή ελάχιστη  πείρα θα λάβουν την εξειδικευμένη – δωρεάν εκπαίδευση από τους υπεύθυνους του ΗR Department.

Παρέχονται πιστοποιήσεις για κάθε στάδιο εξέλιξης και επιτυχίας σε συνδυασμό με ελκυστικά μπόνους, καθημερινό ωράριο και μηνιαίες αμοιβές.

Απαραίτητα προσόντα:

·         Διοικητικές ικανότητες

·         Καλή γνώση αγγλικών

·         Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

·         Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

·         Φιλοδοξία και στόχους για καριέρα στο χώρο της διαφήμισης

·         Ομαδικός χαρακτήρας

Επισύναψε τώρα το βιογραφικό σου στο [email protected] με την ένδειξη CO-A01 και θα επικοινωνήσει μαζί σου η ΗR Administrator της εταιρίας αφού γίνει μια πρώτη αξιολόγηση από τον διευθύνων σύμβουλο της εταιρίας.

Κύπρος, Λεμεσός