ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Εξυπηρέτηση Πελατών
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ66318

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Besin Ventures Ltd ενδιαφέρεται να προσλάβει άτομο πλήρους απασχόλησης, για τη θέση του Εσωτερικού Εκπροσώπου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

Ο/η υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει τα Ακόλουθα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου – Πτυχίο Ανώτερης ή ανώτατης Σχολής, θα εκτιμηθεί.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS office, Internet)
  • Προυπηρεσία τουλάχιστον δύο ετών στις πωλήσεις
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης ΙΧ
  • Δυνατότητα Ταξιδιών εντός Κύπρου
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση

Απολαβές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  • 13ος

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: [email protected]

Κύπρος, Λευκωσία