Ζητείται Εξωτερικός συνεργάτης για το τμήμα πωλήσεων

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα, Πωλητές – Σύμβουλοι πωλήσεων – Πλασιέ
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 μήνα
Λήγει σε 3 ημέρες
Αριθμός Αναφοράς: FJ72405

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία PROTEAS PRODUCTIONS & MEDIA LTD  ζητά να προσλάβει εξωτερικό συνεργάτη για το τμήμα πωλήσεων.

Αρμοδιότητες :

  • Εξεύρεση νέων πελατών
  • Διευθέτηση συναντήσεων με σκοπό το κλείσιμο συνεργασίας

Προσόντα :

  • Απαραίτητη προηγούμενη πείρα σε τμήμα πωλήσεων
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικότητα – Συνεργασία
  • Υπευθυνότητα

Προσφέρουμε:

  • Αρίστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης

Απολαβές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων 25/1/2020

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος ηλεκτρονικά στο : [email protected] αναφέροντας στον τίτλο τον κωδικό της θέσης “FJ72405” ή “Εξωτερικός συνεργάτης για το τμήμα πωλήσεων”

Κύπρος, Λευκωσία