Το Ινστιτούτο Νευρολογίας και Γενετικής Κύπρου ψάχνει για έναν Τεχνικό Εργαστηρίου για το Τμήμα Βιοχημικής Γενετικής.

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Άλλα
Τοποθεσία: Κύπρος, Λευκωσία
Δημοσιεύτηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 1 εβδομάδα
Αριθμός Αναφοράς: FJ75282

Περιγραφή Θέσης

Ref. code: 300919

Η ΘΕΣΗ

Το Ινστιτούτο Νευρολογίας και Γενετικής Κύπρου ψάχνει για έναν Τεχνικό Εργαστηρίου για το Τμήμα Βιοχημικής Γενετικής.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν υποστηρικτικές δραστηριότητες, όπως διαχείριση βάσης δεδομένων, αρχειοθέτηση εγγράφων, καθώς επίσης και γενικές εργαστηριακές εργασίες, κατόπιν εκπαίδευσης.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΌΝΤΑ

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

  • Προηγούμενη εμπειρία σε κλινικό εργαστήριο

ΑΙΤΗΣΕΙΣ

Συνοδευτική επιστολή μαζί με λεπτομερές βιογραφικό σημείωμα που να περιλαμβάνει τα ονόματα 2 ατόμων για συστάσεις θα πρέπει να φθάσουν στο Ινστιτούτο μέχρι την Τετάρτη 29 Ιανουαρίου 2020 με e-mail στο: [email protected], αναφέροντας τον κωδικό αναφοράς. Για περισσότερες πληροφορίες αποταθείτε στην κα Άννα Μιχαηλίδου, τηλ. 22392789.

Κύπρος, Λευκωσία