Τεχνικός Αυτοκινήτων

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Άλλα, Εργάτες - Τεχνίτες
Τοποθεσία: Κύπρος, Λεμεσός
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 μήνες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Reference Number: FJ99654

Περιγραφή Θέσης

Η Yialco Ltd δραστηριοποιείται στον χώρο της επαγγελματικής ψύξης με πάνω από 25 χρόνια παρουσία στον χώρο και επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της τεχνικό ψυκτικών αυτοκινήτων για πλήρη απασχόληση.

Η εταιρεία έχει ως έδρα την Λεμεσό με Παγκύπρια δραστηριοποίηση.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση και επιδιόρθωση ψυγείων αυτοκίνητων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ομαδικό πνέυμα
  • Ικανότητα εφαρμογής μέτρων ασφαλείας
  • Υπευθυνότητα
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα ηλεκτρονικά στην διεύθυνση [email protected]

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο: 25-394201

Κύπρος, Λεμεσός