Συντονιστής/τρια εξυπηρέτησης στο τεχνικό τμήμα

Τομέας/Κατηγορία Εργασίας: Εξυπηρέτηση Πελατών, Τηλεφωνητές
Τοποθεσία:
Δημοσιεύτηκε πριν από: 3 εβδομάδες
Λήγει σε 2 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ20392

Περιγραφή Θέσης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Πτυχίο σε Computer science, computer engineering electronics, information technology ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft και MS Office.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη ικανότητα χρήσης του προφορικού και γραπτού λόγου.
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα.
  • Ικανότητες ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια πείρα σε παρόμοια θέση για τηλεφωνική εξυπηρέτηση ή/ και συντονισμό εργασιών τμήματος
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Γενικά καθήκοντα θέσης:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Επίλυση εξ’ αποστάσεως τεχνικών προβλημάτων πελατών (όπου είναι εφικτό)
  • Προετοιμασία προγράμματος συντηρήσεων κι εξυπηρέτησης
  • Αλληλογραφία
  • Τήρηση αρχείου τεχνικού τμήματος
  • Τιμολογήσεις
  • Προώθηση υπηρεσιών εταιρείας

Διάρκεια απασχόλησης: Μόνιμη θέση εργασίας

Μισθός, πολύ ικανοποιητικός , αναλόγως προσόντων και πείρας. Πολύ καλή προοπτική ανέλιξης

Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με μοντέρνους τρόπους εργασίας και αντιλήψεις.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται στείλουν το βιογραφικό τους μέχρι 30/11/2018 στο [email protected] δηλώνοντας ξεκάθαρα στο θέμα την θέση για την οποία ενδιαφέρονται «Συντονιστής/τρια εξυπηρέτησης στο τεχνικό τμήμα».

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.