ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Τοποθεσία: Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος
Δημοσιεύτηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Αριθμός Αναφοράς: FJ21024

Περιγραφή Θέσης

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας ιατρικού εξοπλισμού και αναλωσίμων με έδρα την Λεμεσό, ζητά να προσλάβει Ιατρικό Επισκέπτη για εξυπηρέτηση των επαρχιών Λεμεσού και Πάφου:

Καθήκοντα:

  • Προώθηση των προϊόντων & ανεύρεση νέου πελατολογίου μέσω επισκέψεων σε κλινικές, νοσοκομεία, ιατρούς κτλ
  • Εξυπηρέτηση και διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι/ες Λυκείου ή Ανώτερης Σχολής
  • Δίπλωμα Ιατρικού Επισκέπτη ή Νοσηλευτικής σχολής ή Τεχνικου Ιατρικών Οργάνων ή  άλλου συναφή κλάδου.
  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοικοι Λεμεσού
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης και διαπραγμάτευσης
  • Εργατικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα διαχείρισης σχέσεων με πελάτες

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο: ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ, στο email:  [email protected] ή Φαξ: 25384540.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός Λεμεσός , Κύπρος Κύπρος Κύπρος Κύπρος