ΦΥΛΑΚΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Φρουροί Ασφαλείας
Δημοσιεύθηκε πριν από: 1 εβδομάδα
Λήγει σε 4 εβδομάδες
Reference Number: FJ178380

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Eagle Watch Security Services Ltd στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της, επιθυμεί όπως εντάξει άμεσα στο δυναμικό της φύλακες ασφαλείας για όλες τις επαρχίες.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (οι άνδρες)
  • Υπευθυνότητα και Συνέπεια
  • Ικανότητα Εργασίας σε σύστημα βάρδιας
  • Πολίτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Θα ληφθούν υπόψη (εάν υπάρχουν):

  • Άδεια Άσκησης του Επαγγέλματος του φύλακα
  • Δίπλωμα Πρώτων Βοηθειών
  • Απολυτήριο Λυκείου/Πτυχίο
  • Πείρα στον τομέα της φύλαξης

Καθήκοντα:

  • Στατική φύλαξη και εποχούμενες περιπολίες σε κτίρια και εγκαταστάσεις.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν τα βιογραφικά τους στο email [email protected] ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22515780.

Κύπρος, Λεμεσός