Sales Advisor

Job Categories: Sales
Job type: Full Time
Location: Cyprus, Limassol
Published 2 weeks ago
Expires in 3 weeks
Reference Number: FJ178378

JOB DETAIL

Η Cyprus Promo Team, εκ μέρους της εταιρείας Phoenicia Fereos Cyprus Ltd, η οποία εξειδικεύεται στην εισαγωγή και διανομή καπνικών προϊόντων, αναζητά Sales Advisor για τα προϊόντα θέρμανσης καπνού glo και τα προϊόντα ατμίσματος VUSE go, στο κατάστημα glo στο My Mall επαρχίας Λεμεσού.

Αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση καλής γνώσης των προιόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Υποδοχή, ενημέρωση πελατών, επίδειξη προιόντων.
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών, προώθηση και πώληση προϊόντος
  • Διαχείριση Ταμείου

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών.
  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας, δυναμισμός, αντίληψη και πωλησιακές ικανότητες.
  • Ευελιξία, υπευθυνότητα, ευγένεια και στόχευση στο αποτέλεσμα.
  • Ομαδικό πνεύμα.

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη απασχόληση.
  • Ελκυστικό σταθερό μηνιαίο μισθό.
  • Bonus βάσει απόδοσης.
  • Ασφαλιστική κάλυψη (Κοινωνικές Ασφαλίσεις).
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη.

Ωράριο:

  • 5 ημέρες/εβδομάδα σε 7ήμερη βάση.
  • 6ωρη απασχόληση.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@cypruspromoteam.com, και να γράψουν τον κωδικό glo My Mall στο θέμα (subject).

Cyprus, Limassol