Βοηθοί Μάγειρες – Αγία Νάπα

Τομέας/Κατηγορίες Εργασίας: Μάγειρες / Ζαχαροπλάστες
Δημοσιεύθηκε πριν από: 2 εβδομάδες
Λήγει σε 3 εβδομάδες
Reference Number: FJ176226

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο 4 αστέρων Asterias στην Αγία Νάπα επιθυμεί να προσλάβει

Βοηθούς Μάγειρες

Το πακέτο μπορεί να περιλαμβάνει διαμονή σε ατομικό σπιτάκι με προσωπικό ντούζ και τουαλέτα, κλιματισμό, μικρό ψυγείο, διατροφή (πρωί, μεσημέρι, βράδυ) και δωρεάν Wi-Fi.

Εργοδότηση με τη νέα τουριστική σεζόν, που ξεκινά 1η Απριλίου και ολοκληρώνεται τέλη Νοεμβρίου 2024.

Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες:

  • Απαραίτητη σπουδή ή πτυχίο φοίτησης σε σχολή Μαγειρικής Τέχνης.
  • Απαραίτητη η γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων ή εστιατόριο.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία.
  • Ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας.
  • Φιλόδοξος, δημιουργικός, οργανωτικός με υψηλό αίσθημα ευθύνης και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά.

Η θέση αφορά εργοδότηση σε 6 ήμερη βάση.

Θα προσφερθούν μισθός και οφέλη αναλόγως προσόντων του κάθε υποψηφίου.

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο

[email protected]

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε μαζί μας στο

+357 23 201 050

Asterias Beach Hotel,

Makronissou 15,

Ayia Napa 5340,

Cyprus.

Κύπρος, Αμμόχωστος